
Volvo V50 - 2.0 Edition II Sport
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 271.412 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 38-XB-LS |
| Datum deel 1 | 29-03-2007 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1281 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.890 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 177 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 177 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Side Impact Protection System
= Bijzonderheden =
Volvo V50 – Praktische en comfortabele stationwagen
Te koop aangeboden: Volvo V50 met kenteken 38-XB-LS en een kilometerstand van 271.412 km.
Volvo V50 2.0 Edition II Sport
Grijs metallic | Sportieve stationwagon | Rijk uitgerust
Specificaties
Kenteken: 38XBLS
Datum eerste toelating: 29-03-2007
APK geldig tot: 22-09-2027
Carrosserie: Stationwagen
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld, 5 versnellingen
Motorvermogen: 107 kW / 145 pk
Acceleratie (0-100 km/h): 9,6 seconden
Topsnelheid: 210 km/h
Verbruik: 7,4 liter per 100 km
Kleur: Grijs
Aantal deuren: 5
Aantal zitplaatsen: 5
Gewicht: 1381 kg
Beschrijving
Stap in de ultieme combinatie van stijl, kwaliteit en functionaliteit: de Volvo V50 2.0 Edition II Sport. Deze sportieve stationwagon biedt niet alleen een krachtige ervaring met zijn 107 kW (145 pk) motor en een topsnelheid van 210 km/h, maar blinkt ook uit in comfort en veiligheid. Met een grijze lak en 17-inch lichtmetalen velgen is hij een lust voor het oog en perfect geschikt voor zowel zakelijke als particuliere doeleinden.
Uitgerust met een royale lijst aan opties zoals cruise control, electronic climate control, regensensor en elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, is deze Volvo gebouwd voor gemak. Veiligheid staat voorop met airbags rondom, een Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP) en Volvo’s Side Impact Protection System (SIPS). De achterbank is in delen neerklapbaar, wat zorgt voor extra flexibiliteit in opslagruimte. Het sportieve stuur en de lederen versnellingspook voegen een premium touch toe aan uw rijervaring.
Dit model is keurig onderhouden, voorzien van parkeersensoren achter en een audio-installatie met CD-speler. Dankzij een trekgewicht tot 1350 kg is deze auto ook ideaal voor vakanties met een caravan. Met een APK die geldig is tot september 2027 en een zuinig verbruik van slechts 7,4 liter per 100 kilometer, staat deze Volvo V50 garant voor een betrouwbare en comfortabele rit.
Plan vandaag nog een proefrit en ervaar zelf de klasse van deze Volvo V50!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Kenmerken:
Volvo V50
Kenteken: 38-XB-LS
Kilometerstand: 271.412 km
Ruime en praktische stationwagen
Comfortabel interieur
Goede rijeigenschappen
Geschikt voor dagelijks gebruik
De auto wordt verkocht op basis van de huidige staat. Uiteraard bent u van harte welkom om de auto te bekijken en een proefrit te maken.
Interesse? Neem gerust contact op met Amalia Automotive voor meer informatie of een afspraak.
https://amaliaautomotive.nl/
Hoeveel kost een Volvo V50 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































































![Kia XCeed - 1.6 GDi PHEV DynamicLine [ Apple/Android Camera Navi Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I778038321/240x180/kia-xceed-1-6-gdi-phev-dynamicline-apple-android-camera-navi-clima.jpg)




