
Volvo V60 - 2.4 D6 AWD Plug-In Hybrid Summum FULL OPTIONS
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 391.001 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-TGL-59 |
| Datum deel 1 | 30-01-2014 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 158 kW (215 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1849 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 158 kW (215 PK)
Vermogen elektromotor(en): 50 kW (68 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R17
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 278 cm
Accu
Accu: 11 kWh
Accu laden: Type 2, 1-fase, 3.7 kW, compleet vol in 3 uur en 30 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 48 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Connected services
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Driver Support-Line (Achteruitrij assistent, Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
- Oplaadmogelijkheid
Tenaamstelling is bij ons mogelijk.
Wij maken zelf export papieren met kenteken en verzekering
We can make export documents and insurance
Let op! Betalingen zijn bij ons alleen mogelijk via een bankoverschrift of contant. Het is niet mogelijk om bij ons te pinnen. Mocht u via een bankoverschrift willen betalen vergeet dan niet indien nodig uw dag limiet 4 uur van te voren te verhogen.
Alle inruil mogelijk met defect,apk verlopen,veel
km`s,schade enz.(tegen handelsprijzen)
Let op! bovengenoemde prijs is een zo meeneemprijs, voor inruil gelden andere tarieven.
WIJ DOEN NIET AAN RESERVEREN TENZIJ ER WORDT AANBETAALD.
BEL VOORDAT U VERTREKT OM TE VRAGEN OF DE AUTO NOG BESCHIKBAAR IS
Inkoop alle merken auto`s
Bezoekadres:
Industrieweg 2E
4762 AE Zevenbergen
Contact:
Tel:0620914539
E-mail:info@limitedcar.nl
Openingstijden:op afsraak van
Maandag t/m vrijdag 10:00-17:00
zaterdag 11:00 tot 17:00
bel aub voor een afspraak zo voorkomt u dat u voor gesloten deuren komt te staan
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































