
Volvo V60 - 2.4 D6 AWD Plug-In Hybrid Summum - Navi, Memory, Leer, Stoelverw
Algemeen
| Prijs | € 4.345 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 345.252 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-TJV-41 |
| Datum deel 1 | 01-12-2013 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 158 kW (215 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1849 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
CO₂-uitstoot: 48 g/km
Garantie: Geen aanvullende garantie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Aluminium interieur afwerking
- Audiosysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Bluetooth carkit
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dodehoek detectie
- EBD
- El. verst. best. stoel met geheugen
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Koplampen adaptief
- Koplampwissers
- LED dagrijverlichting
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Oplaadmogelijkheid
- Park control achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Premium Luidsprekers
- Side Impact Protection System
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Verstelbaar stuur
= Bijzonderheden =
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























