
Volvo V60 - 2.4 D6 Twin Engine R-Design * dealer onderhouden * + PANODAK / STANDKACHEL / MEMORY
Algemeen
| Prijs | € 11.900 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 165.312 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HL-672-P |
| Datum deel 1 | 01-12-2015 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,00 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | MAGIC BLUE (467) |
| Gewicht | 1880 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2018
Technische informatie
Koppel: 440 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,0 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 187 cm
Wielbasis: 278 cm
Accu
Accu: 11 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: LEATHERC/OFFBLACK/NV (K701)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 48 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 679 - € 713 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Kenteken tenaamstelling
- Vloeistofcheck
- Schoonmaken
- Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Olie servicebeurt incl. filter
- 3 maanden garantie
- Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 3 maanden garantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- 6 maanden garantie
- Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 6 maanden garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- 12 maanden garantie
- Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 12 maanden garantie; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- R-Design exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- bagagedek
- elektrische ramen voor en achter
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Side Impact Protection System
- zij airbag(s) voor
Overig
- Technologie-pakket (elektrisch glazen schuif-/kanteldak, achteruitrijcamera, armsteun achter, Buitenspiegels elektr. met geheugen, connected services, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel, parkeersensor voor, standkachel, WiFi voorbereiding)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Een origineel Nederlands geleverde Volvo V60 welke keurig onderhouden is bij de Volvo Dealer.
Deze D6 is voorzien van een 2.4 liter 5 cilinder dieselmotor en een elektromotor op de achteras. Dit alles zorgt voor een (optionele) 4-wielaandrijving en een vermogen van maar liefst 285 pk & 640 nm aan koppel!
Ook is de auto uitermate zuinig door zijn (plug-in) hybride aandrijving, zo is zelfs volledig elektrisch rijden tot maar liefst 50 kilometer mogelijk!
Aan luxe geen gebrek:
Lederen bekleding | Schuif/kantel-dak | Stoelverwarming | Parkeercamera | Xenon verlichting | LED dagrijverlichting | Cruise Control | Navigatie | Standkachel | Parkeersensoren | Metallic lak (Magic Blue) | Voorstoelen elektrisch verstelbaar | Geheugenfunctie bestuurderstoel | Virtuele cockpit | Climate Control | Etc.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























