
Volvo V60 - T6 AWD Twin Engine Inscription / Trekhaak / Harman Kardon / 360 Camera / Adaptive Cruise+P
Algemeen
| Prijs | € 28.950 |
| Bouwjaar | Mei 2020 |
| Kilometerstand | 131.566 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 13 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-431-ST |
| Datum deel 1 | 08-05-2020 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1961 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 59 |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 60 liter
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.550 kg
Afmetingen (LxB): 476 x 185 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 1,7 l/100km (1 op 58,8)
CO₂-uitstoot (NEDC): 39 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis pakket (inbegrepen):
Technische controle
Geldige APK
Tenaamstelling
12 maanden wettelijke garantie
- Bovag (€ 695 meerprijs):
Technische controle
Tenaamstelling
Volle tank/accu
Onderhoudsbeurt
Reconditionering in- en exterieur
Meest recente software
12 maanden Volvo Assistance
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis pakket"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- (1028)
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Savile Grey metallic (492)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Elektrisch verstelbare passagierstoel (010/385)
- Moritz Leder Charcoal (RA00)
- standkachel
- Verwarmbare voorstoelen en verwarmbare ruitensproeierkoppen (011/063)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- 360 Camera
- Audio Line (audio installatie premium, Digital Audio Broadcasting) (MCP6G)
- Intellisafe Pro Line (cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, achteruitrij assistent) (MCP6B)
- Roll Stability Control
- Scandinavian Line (stuurwiel verwarmd, Verwarmbare zittingen buitenste zitplaatsen achter)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Al onze Volvo occasions worden geleverd inclusief onze Basis Servicepakket. Dit houdt in dat we altijd leveren met wettelijke garantie, een tenaamstelling, een controle van alle vitale delen en vloeistoffen en een geldige APK-keuring. Wanneer er behoefte is aan extra zekerheid informeren wij u graag over onze garantie- en servicepakketten.
Voor meer informatie neemt u contact op met één van onze verkoopadviseurs op telefoonnummer 072-5613644 of u kunt een vraag stellen via WhatsApp op dit telefoonnummer. Wij nodigen u graag uit in de showroom voor een vrijblijvende offerte en eventuele proefrit. Ondanks zorgvuldige ingaven zijn specificaties en leverbaarheid voorbehouden.
Ton van Kuyk B.V.
Robbenkoog 6
1822 BB Alkmaar.
T. 072-5613644.
E. alkmaar@tvk.nl
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























