
Volvo V60 - T8 Recharge AWD Inscription | Trekhaak | Stoelverwarming | Leder | Panoramadak | Parkeerca
Algemeen
| Prijs | € 24.800 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 151.020 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 05-02-2020 |
| Motorvermogen | 287 kW (390 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Pebble Grey metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1961 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Veensesteeg 16
4264KG Veen
0416700267
vandenheuvelautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Volvo V60 T8 Recharge AWD Inscription | Trekhaak | Stoelverwarming | Leder | Panoramadak | Parkeercamera | Keyless
- Merk: Volvo
- Model: V60
- Tellerstand: 151020 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 12 kWh
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Pebble Grey metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1969 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 287 kW / 391pk
- Ledig gewicht: 1961 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
Bijzondere opties & accessoires
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Park Assist Pack
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Zilvere Roofrails
- Zwarte Gril
Infotainment
- Android Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Houtafwerking interieur
- Inscription Drift Wood inleg
- Inscription Orrefors™ pookknop van kristal
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeerverwarming
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Duurzaam
- Hybride
- Lage emmisie
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automaat
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Laadkabel
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Oplaadmogelijkheid
- PHEV
- Passagiersairbag
- Perfecte Caravan trekker
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volvo Specialist
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- AWD
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- City Safety
- Connected Safety
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Lane Keeping Aid
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volvo On Call
Identificatienummer:
992
Van den Heuvel Auto's B.V. | Volvo specialist
Veensesteeg 16
4264KG Veen
0416700267
info@vandenheuvelautos.nl
www.vandenheuvelautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























