
Volvo V70 - 1.6 T4 Limited Edition / airco / cruise.control / leder / pdc / elek.pakket / trekhaak / s
Algemeen
| Prijs | € 9.795 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 180.909 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-TZN-6 |
| Datum deel 1 | 04-05-2012 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1493 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 482 x 186 x 155 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 157 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- Driver Support-Line (Cruise control adaptief met Stop&Go, Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
= Bijzonderheden =
KOPPELING RECENT VERVANGEN !!!!!!!!
Auto word geleverd met een nieuwe APK !!!!!
Alle technologie in de Volvo V70 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Volvo wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De leren bekleding straalt klasse en goede smaak uit. Deze Volvo V70 legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Voel die ruimte eens! Lekker veel licht door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Als u stil staat, schakelt het start-stopsysteem de motor uit, dit verlaagt het brandstofverbruik. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen en verwarmde ruitensproeiers.
Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. De uitrusting van deze auto is met regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
In de Volvo V70 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Met het accident avoidance system heeft u een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding. U bent mede dankzij dodehoekdetectie en brake assist steeds veilig onderweg.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Volvo voor een proefrit reserveren.
Bel 06-85150153 voor een afspraak!
Whatsapp nr: 06-85150153
Overschrijven kan ook Zaterdag. inruil is ook mogelijk !
Telefonisch dagelijks te bereiken van 9:00 tot 20:00.
Let op, dit is een meeneemprijs. Hier komen geen extra kosten bij.
Zolang er niet staat verkocht of gereserveerd is deze nog beschikbaar. De auto wordt zonder (aan)betaling niet gereserveerd.
**Let op!! advertenties worden geplaatst onder voorbehoud van typefouten**
** Dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00.
U bent van harte welkom voor een veilig bezoek aan onze showroom!
Honsel Occasions B.V.
Stationsweg 11
2675AM Honselersdijk
Tel: 06-85150153
E-mail: info@honseloccasions.nl
Hoeveel kost een Volvo V70 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























