
Volvo V70 - 1.6 T4 Limited Edition Automaat alle opties
Algemeen
| Prijs | € 5.850 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 297.121 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 05-XBN-9 |
| Datum deel 1 | 14-05-2012 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1511 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
GVW: 2.210 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 173 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
Overig
- Driver Support-Line (Cruise control adaptief met Stop&Go, Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
- Luxury-Line (Elektrisch schuif-/kanteldak, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Parkeersensor achter)
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
= Bijzonderheden =
Deze mooie en goede V70 is door mij prive bereden
Wordt dus ook in prive sfeer verkocht
Werkelijk alle opties
Elektrisch bedienbare achterklep- Schuif kantel dak -trekhaak-leder -adaptive cruise controle
Km stand kan nog iets oplopen door prive gebruik
remblokken voor en achter en banden recent vervangen
Hoeveel kost een Volvo V70 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























