
Volvo XC60 - 2.0 D3 FWD Momentum | Rijklaar incl garantie | EURO6 Trekhaak afneembaar Nieuwe koppeling
Algemeen
| Prijs | € 15.500 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 174.444 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ND-545-X |
| Datum deel 1 | 27-06-2016 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Magic Blue metallic (donker blauw metall |
| Gewicht | 1608 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2015 - okt. 2016
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.485 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 189 x 171 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Garantie 6 maanden
Garantie: 20.000 km
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Schaap Riensingel 9 8531GH LEMMER, NL 0514561459 http://www.autoschaap.nl info@autoschaap.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Trekhaak afneembaar
- Verwarmde voorruit
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Euro6
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Side Impact Protection System
Overige
- Business Pack Connect (Audio-installatie, DVD speler, Navigatiesysteem full map + hard disk, Spraakbediening)
- Winter-Line-Automaat (bi-xenon koplampen, Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Koplampen adaptief, koplampreiniging)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
--- Onze showroom is geopend zonder afspraak, echter om u goed te woord te staan heeft een afspraak wel de voorkeur. Heeft u een auto naar wens gezien in onze online showroom ? Neem dan telefonisch contact op via 0514-561459 of stuur een e-mail naar info@autoschaap.nl om de mogelijkheden voor bezichtiging en/of proefrit met ons te bespreken ---
De getoonde prijs is rijklaar inclusief o.a. onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden garantie, 12 maanden pechhulp Europa, nieuwe APK keuring, poetsbeurt en tenaamstelling-vrijwaring. SAAB dealer, specialist in VOLVO en onderhoud-reparatie alle merken. Voor meer informatie, ons actuele aanbod en verdere kennismaking verwijzen wij u naar www.autoschaap.nl
Volvo XC60 2.0 D3 FWD Momentum in de kleur Magic Blue metallic. Voorzien van onder andere verwarmbaar voorruit, afneembare trekhaak, parkeersensoren voor en achter, start/stop systeem, 17 inch lichtmetalen velgen, meesturende bi-xenon koplampen, regensensor, stoelverwarming, fabrieksnavigatie met bluetooth telefoonfunctie en elektrisch bedienbare kofferklep. Volledig Volvo dealer en specialist onderhouden, boekjes ter inzage. Distributieriem vervangen bij 152.958 km op 11-02-2025. Onlangs voorzien van nieuwe koppeling. Betreft een EURO6 dieselmotor!
De passie voor de Zweedse merken zit bij alle medewerkers diep. En dat straalt onze showroom ook uit. Bezoekers stappen een Saab-Volvo wereld binnen. In een showroom waar klassiekers naast nieuwe modellen staan en vitrines gevuld zijn met gadgets van de merken. Bezoekers komen er veel, in Lemmer. En ze komen overal vandaan. Dat komt omdat Auto Schaap sinds 1975 een sterke reputatie heeft opgebouwd. Uit het hele land weten liefhebbers ons te vinden. Maar ook in de buurt zijn we een sterk merk.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























