
Volvo XC60 - 2.0 D3 FWD Polar+Panorama-Elek, Dak/Xenon/Leer/Camera/Parkeersensor v, a
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Prijs excl. BTW | € 14.943 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 181.511 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-700-BX |
| Datum deel 1 | 27-07-2017 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1633 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 189 x 171 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
Overig
- BUMPERS/SPIEGELS IN KLEUR
- TREKHAAK AFNEEMBAAR
= Bijzonderheden =
Complete Volvo XC60 2.0 D3 FWD Automaat, nette staat, en goed onderhouden, Apk 04-2027.
Voor een bezichtiging/proefrit, graag een afspraak van te voren.
Voor meer informatie bel Ben: 06 21937344
Auto Hoeve B.V.
Pijnenburgweg 1
6732 GC Harskamp
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























