
€ 8.950
| Prijs | € 14.450 |
| Bouwjaar | Februari 2014 |
| Kilometerstand | 145.542 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-TJF-94 |
| Datum deel 1 | 20-02-2014 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1625 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Alle moeite is genomen om de informatie over deze occasion zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De afleveringskosten zijn Euro . 650,=