
€ 9.999
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 328.107 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GS-629-G |
| Datum deel 1 | 30-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1634 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
GVW: 2.505 kg
Wielbasis: 277 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
* Hoewel deze advertentie met de grootste zorg is samengesteld, kan aan de informatie op deze advertentie geen rechten worden ontleend. *
autohoogeveen
al onze prijzen zijn exclusief bpm en of btw.
alleen b2b/export
geen particuliere verkoop