
Volvo XC60 - 2.0 D4 FWD Summum Navi / Trekh / Elekramen / Memory Stoel / Climate Volledig onderhouden /
Algemeen
| Prijs | € 9.245 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 347.307 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JD-186-H |
| Datum deel 1 | 28-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1634 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2013 - apr. 2015
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 189 x 171 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf van Gorkum B.V. De Linge 45 8253PJ DRONTEN, NL 0321380381 http://www.dvangorkum.nl verkoop@dvangorkum.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Side Impact Protection System
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Nette Volvo XC 60 van 2015.
Deze auto is technisch perfect in orde en is instap klaar.
Recentelijk voorzien van een nieuwe distributie set met waterpomp en onderhoudsbeurt.
Wij nodigen u graag uit om de auto te komen bekijken in onze showroom aan De Linge 45 in Dronten. Omdat onze voorraad vaak wisselt, raden wij aan vooraf contact met ons op te nemen om de beschikbaarheid te checken en ons te laten weten wanneer u langs wilt komen.
Bij Autobedrijf van Gorkum combineren we de professionaliteit van een specialist met de betrokkenheid en gastvrijheid van een familiebedrijf. Wij zijn een BOVAG-onafhankelijk autobedrijf en trots op onze uitstekende klanttevredenheid: meer dan 1000 klanten geven ons een gemiddeld cijfer van een 9,1 en 97% beveelt ons aan. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde occasions van dealerkwaliteit aan tegen vaste netto meeneemprijzen. En omdat we weten hoe belangrijk gemoedsrust is, kunt u kiezen uit verschillende aflever- en BOVAG-garantiepakketten (inclusief APK en/of onderhoudsbeurt) vanaf € 495,-. Zo rijdt u met extra zekerheid de weg op. Meer informatie over onze garantiepakketten vindt u op onze website WWW.ADVG.NL onder het kopje "Occasions" in de navigatiebalk.
De meeste occasions hebben een aantoonbare onderhoudshistorie en zijn voorzien van een Tellerrapport (voorheen Nationale Auto Pas). In veel gevallen zijn ze zelfs dealer onderhouden! Bij binnenkomst ondergaat elke auto een strenge optische en technische inspectie, zodat u niet voor verrassingen komt te staan. Inruil, financiering en lease zijn uiteraard mogelijk, en we regelen alles snel en eenvoudig op onze locatie.
Heeft u vragen over één van onze occasions of wilt u meer informatie? Neem dan gerust contact met ons op via telefoonnummer 0321-380381.
Daarnaast kunt u ons bereiken via WhatsApp op 06 – 2627 1012 voor extra foto’s en video’s van de auto die uw interesse heeft gewekt. U kunt ook via WhatsApp foto’s van uw huidige auto sturen voor een nauwkeurige inruilindicatie. Wij helpen u graag verder!
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























