
Volvo XC60 - 2.0 Rech T6 AWD Inscription Hyb Soh93% Pano | Elektrische stoelen | 360 Camera | Adaptive
Algemeen
| Prijs | € 26.900 |
| Prijs excl. BTW | € 22.276 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 156.902 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJS-45-Z |
| Datum deel 1 | 20-01-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2069 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 42 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 70 liter
Max. aslast voor: 1330 kg
Max. aslast achter: 1390 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 194 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 42 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Buitentemp. meter
- Centr. deurvergr. afst.bediening
- Centr. deurvergr. handbediening
- Centr. deurvergrendeling afst.bed.
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief met StopenGo en stuurhulp
- DAB
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektr. ramen voor + achter
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch glazen panorama-dak
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- houtafwerking interieur
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- kunstlederen interieurdelen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen interieurdelen
- LED koplampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Metallic lak
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- oplaadmogelijkheid
- Park Assist Pack
- Parkeer assistentie systeem
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- premium kleur
- rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- spraakbediening
- start/stop systeem
- Stoelen-pakket
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- WiFi
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Volvo XC60 2.0 T6 Inscription Hybrid Inscription SOH 93% compleet uitgerust
Zeer nette en goed onderhouden Volvo XC60 2.0 T6 Inscription Hybrid met een SOH (State of Health) van 93%.
Deze luxe en krachtige SUV combineert Scandinavisch design met hoogwaardige afwerking en efficiënte plug-in hybride prestaties. Dankzij de hybride aandrijving rijdt deze XC60 zowel comfortabel als zuinig, ideaal voor zowel korte als lange ritten.
De auto is altijd keurig onderhouden en verkeert in uitstekende staat. Met zijn rijke Inscription-uitvoering biedt deze Volvo een premium rijervaring.
Uitgerust met o.a.:
– Panoramadak
– Elektrische stoelen
– 360° camera
– Adaptive Cruise Control
– Lederen bekleding
– Voorruitverwarming
– Lichtmetalen velgen
– Apple CarPlay
Garantie mogelijk, zie onze garantiepakketten voor meer informatie.
Interesse? Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging of proefrit.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










![Volvo XC60 - 2.0 T6 Recharge AWD R-Design [ Panorama Harman/Kardon Leder Stuur-&Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I760803573/240x180/volvo-xc60-2-0-t6-recharge-awd-r-design-panorama-harman-kardon-leder-stuur-stoelverwarming.jpg)












