
Volvo XC60 - 2.0 T5 AWD Inscription|250PK|LED|CAMERA|STOELVERW
Algemeen
| Prijs | € 23.895 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 182.821 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 09 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-318-GH |
| Datum deel 1 | 18-01-2018 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 184 kW (250 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1708 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay
- Business Pack Connect (Navigatie-systeem full map + hard disk, Telefoonintegratie premium)
- Carplay
- Connect Pack (Connected services, WiFi voorbereiding)
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Touchscreen
= Bijzonderheden =
Volvo XC60 2.0 T5 AWD Inscription 2018 | 250PK | Luxe & Krachtige SUV
Deze Volvo XC60 Inscription uit 2018 is een premium SUV die luxe, comfort en prestaties perfect combineert. Dankzij de krachtige 250 PK sterke T5 benzinemotor, automatische transmissie en AWD vierwielaandrijving geniet je van een comfortabele en veilige rijervaring onder alle omstandigheden.
De Inscription-uitvoering staat garant voor een hoogwaardige afwerking en luxe uitrusting. Daarnaast biedt de XC60 een comfortabele hoge zit, veel ruimte en de bekende Volvo-veiligheid.
Uitgerust met onder andere:
250 PK T5 benzinemotor
Automaat
AWD vierwielaandrijving
LED-verlichting
Achteruitrijcamera
Stoelverwarming
Navigatiesysteem
Cruise control
Climate control
Lichtmetalen velgen
Multifunctioneel stuurwiel
Bluetooth telefonie & audio
Parkeersensoren
Hoge instap
Luxe Inscription-uitvoering
De auto verkeert zowel technisch als optisch in keurige staat en rijdt en schakelt uitstekend.
Ben je op zoek naar een luxe, krachtige en complete SUV met automaat en vierwielaandrijving? Dan is deze Volvo XC60 absoluut een bezichtiging waard!
Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Autowijs, Jouw betrouwbare occasionspecialist in Veen
Bij Autowijs in Veen draait alles om eerlijkheid, transparantie en scherpe prijzen. Met een ruim aanbod van goed onderhouden occasions vind je bij ons altijd een auto die bij jou past, zonder verrassingen.
Wat Autowijs onderscheidt, is de scherpe en eerlijke aanpak. Je weet waar je aan toe bent, krijgt een eerlijk antwoord op je vragen en gaat met een goed gevoel de deur uit. Dat vertrouwen zie je terug in de reacties van onze klanten, die ons keer op keer weten te vinden en ons aanbevelen aan vrienden en familie.
Onze prijzen zijn scherp en transparant. Wat je ziet, is wat je betaalt, zonder verrassingen.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























