
Volvo XC60 - 2.0 T5 AWD Inscription | Panoramadak | Trekhaak | Luchtvering
Algemeen
| Prijs | € 25.900 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 173.687 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-666-GS |
| Datum deel 1 | 03-08-2018 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 184 kW (250 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1712 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R20
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 173 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Trekhaak uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- File-assistent
- Trekhaak elektrisch wegklapbaar
= Bijzonderheden =
De Volvo XC60 2.0 T5 Inscription verkeert van binnen en buiten in zeer nette staat. De vorige eigenaar heeft de auto keurig bereden en onderhouden, wat goed aan de auto is af te zien. De Volvo is volledig onderhouden en wordt geleverd inclusief documentatie, reservesleutel en het RDW Tellerrapport.
Uiterst complete en luxe Inscription uitvoering met onder andere een panoramadak, keyless entry, elektrisch bedienbare achterklep, adaptieve cruise control, Harman Kardon premium audio, stoelverwarming, stuurverwarming, verwarmde achterbank, lane assist, elektrisch wegklapbare trekhaak en 20'' lichtmetalen velgen.
De krachtige en betrouwbare 2.0 T5 benzinemotor, met maarliefst 250pk, zorgt in combinatie met de automatische transmissie voor een comfortabele en soepele rijervaring. Dankzij het hoogwaardige interieur, de hoge zitpositie en de uitstekende geluidsisolatie is de XC60 een heerlijke auto voor zowel lange ritten als dagelijks gebruik.
U krijgt bij aankoop het RDW Tellerrapport meegeleverd om de kilometerstand te garanderen.
Eventueel inruil mogelijk.
Voor meer informatie en/of het maken van een afspraak kunt u ons altijd bereiken op onderstaand telefoonnummer.
Met vriendelijke groet,
Versteegh Automotive
Tel. 0294-232400
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































