
Volvo XC60 - 2.0 T5 Kinetic Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 14.999 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 157.587 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 00-SRR-2 |
| Datum deel 1 | 18-11-2011 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1606 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | november 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2010 - jul. 2013
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.270 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 189 x 171 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 198 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Nimda Snijders Nijverheidsstraat 43 3861RJ NIJKERK GLD, NL 0332586862 http://www.snijdersautobedrijf.nl info@snijdersautobedrijf.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Dimlichten automatisch
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Side Impact Protection System
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























