
Volvo XC60 - 2.0 T6 350 pk Plug-in hybrid AWD Bright Long Range Trekhaak Panoramadak Navigatie ACC Goog
Algemeen
| Prijs | € 40.950 |
| Prijs excl. BTW | € 33.889 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2023 |
| Kilometerstand | 107.067 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-158-KS |
| Datum deel 1 | 22-02-2023 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 257 kW (349 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Denim Bleu Metallic (donker blauw metall |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - apr. 2025
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 257 kW (349 PK)
Vermogen elektromotor(en): 107 kW (145 PK)
Vermogen brandstofmotor: 186 kW (253 PK)
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 194 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 18 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 6.4 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
CO₂-uitstoot: 23 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Esbe Auto's Kweldergras 2 9738AJ GRONINGEN, NL 050-5774177 http://www.esbeautos.nl info@esbeautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
-
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- High performance sound systeem
- Navigatiesysteem full map
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- USB
Interieur
- Achterbank verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- dodehoekdetectie met correctie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Roll Stability Control
- Side Impact Protection System
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Pack (Achterbank verwarmd, stuur verwarmd, Stuurwiel verwarmd, Voorstoelen verwarmd)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Seat Pack (Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen)
- stuur verwarmd
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Boekjes en volledige onderhoud historie aanwezig
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Oplaadmogelijkheid
- Origineel Nederlandse auto
- Rijstrooksensor met correctie
- Rook en huisdier vrij
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
= Bijzonderheden =
* Deze Volvo word verwacht rond 6 Juni *
Een origineel Nederlandse XC60 T6 Long range "Bright" Plug in Hybride van de eerste eigenaar met mooie opties en in een goede nette staat.
De boekjes, de volledige onderhoud historie en 2 sleutels zijn aanwezig.
Er is niet in deze Volvo gerookt en er zijn geen dieren in vervoerd.
Fraai uitgerust met o.a.
* Apple Carplay
* Adaptieve Cruise Control met Pilot Assist
* Parkeerverwarming met timer
* Elektrisch verstelbare Comfortstoelen, beide met geheugen
* trekhaak wegklapbaar 2250 kg geremd
* Achteruitrij Camera
* Stoelverwarming voor, achter en stuurwielverwarming
* Getint glas vanaf de B-Style
* High Performance audiosysteem
* Elektrisch glazen panoramadak met schuif en kantelfunctie
Is uw interesse gewekt, maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging en proefrit, u bent van harte welkom!
Voor informatie kunt u bellen of appen naar 050-5774177 of mailen naar verkoop@esbeautos.nl
Onze internetprijs is tevens onze showroomprijs.
Voor nog meer zekerheid en garantie heef u bij ons de keuze uit verschillende afleverpakketten.
Wij informeren u graag hierover. Ook kunt u uw huidige auto bij ons inruilen.
Wij zijn gevestigd op het volgende adres:
Kweldergras 2
9738 AJ GRONINGEN
Bedrijventerrein: Het Witte Lam afslag Winsum Lauwersoog vlakbij de Hornbach
Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 18.00 en Zaterdag van 9.30 tot 13.00
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























