
Volvo XC60 - 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultimate Dark|Cam|ACC|Bliss|Trekhaak|Pilot assist
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 28.922 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2022 |
| Kilometerstand | 166.106 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-955-JK |
| Datum deel 1 | 01-04-2022 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 257 kW (349 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | november 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Volvo XC60 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultimate Dark|Cam|ACC|Bliss|Trekhaak|Pilot assist
- Kenteken: P-955-JK
- Merk: Volvo
- Model: XC60
- Tellerstand: 166106 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 19 kWh
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1969 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B4204T52
- Vermogen: 257 kW / 350pk
- Ledig gewicht: 2050 kg
- Max. trekgewicht: 2250 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 471 cm
- Breedte: 190 cm
- Hoogte: 1641 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Apple Carplay/Android Auto
- Auto PILOT
- Bliss
- Camera
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Stuur verwarmd
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Auto PILOT
- Bliss
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-LED koplampen
- Geluidsimulator
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Sfeerverlichting
- Stuur kunstleder
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Camera
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Auto Roelfsema al 80 jaar een begrip!
Auto Roelfsema te Tynaarlo is de grootste onafhankelijke Volvo Specialist van Noord Nederland. We zijn vanaf de A28 tussen Assen en Groningen gemakkelijk bereikbaar.
Ons bedrijf kenmerkt zich door een persoonlijke service en klantvriendelijkheid.
Onze activiteiten bestaan o.a.uit:
In - en verkoop van nieuwe en gebruikte personenautos (gespecialiseerd in Volvo).
Het verrichten van onderhoud en reparatiewerkzaamheden aan alle merken autos.
Auto Roelfsema B.V.
Vriezerweg 14
9482 TB Tynaarlo
0592 - 542 068
auto@autoroelfsema.nl
www.autoroelfsema.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























