
Volvo XC60 - 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Plus Bright | Panoramadak | Harman Kardon | Memory stoelen |
Algemeen
| Prijs | € 47.940 |
| Prijs excl. BTW | € 39.671 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 41.258 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 23 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJP-50-X |
| Datum deel 1 | 23-01-2024 (import) |
| Motorvermogen | 257 kW (349 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | DENIM BLUE (723) |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Actieradius: 78 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Wielbasis: 286 cm
Accu
Accu: 19 kWh
Accu laadvermogen: 6.4 kW
Accu laadtijd: 3 uur
Interieur
Interieurkleur: CHARCOAL/LEABR3/CHARC/SPO (RG0R)
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 23 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Volvo Premium Assistance 24 maanden
- Volvo On Call 24 maanden
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): Volvo Selekt; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 20" 6-Dubbel Spaak Black / Diamond Cut velgen met 255/45 R20 banden (1252)
- Denim Blue metallic (723)
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm (030)
- achterruitverwarming
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digital Audio Broadcasting (501)
- Draadloos telefoon opladen (918)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Verwarmbare buitenste zitplaatsen tweede zitrij (752)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- geluidsimulator
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- Roll Stability Control
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel Volvo Mijdrecht
Välkommen bij Van Mossel Volvo, uw Volvo-dealer voor nieuwe en gebruikte Volvo’s.
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de Volvo van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Van Mossel Volvo Mijdrecht
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























