
Volvo XC60 - 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Plus Dark l Long Range l Premium Pack l
Algemeen
| Prijs | € 57.950 |
| Bouwjaar | November 2025 |
| Kilometerstand | 22.822 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 10 november 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JKK-31-P |
| Datum deel 1 | 10-11-2025 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 257 kW (349 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Onyx black |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 36 |
| Introductiejaar | april 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Actieradius: 80 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 471 x 190 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 19 kWh
Accu laadvermogen: 6.4 kW
Accu laadtijd: 3 uur
Interieur
Interieur: Charcoal quilted nordico in charcoal interieur, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 23 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 24 maanden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Volvo Selekt : Volvo Selekt-occasions zijn; jonger dan 60 maanden, hebben minder dan 150.000 km gereden, hebben een volledig gedocumenteerde onderhoudsgeschiedenis, hebben 24 maanden onbeperkte kilometergarantie, beschikken over 24 maanden Volvo Assistance, zijn geïnspecteerd door een erkend Volvo-technicus en zijn gereed gemaakt middels een checklist van meer dan 100 punten.
Dit afleverpakket bevat: Volvo Selekt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- 19" 5-Dubbel Spaaks Glossy Black / Diamond Cut velgen (1299)
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Nordico quilted Charcoal bekleding (RP00)
- Onyx Black metallic (717)
- Verwarmbare buitenste zitplaatsen tweede zitrij (752)
- voorstoelen verwarmd
- (1028)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterruitverwarming
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- actieve noodgeval assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- comfortstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- Draadloos telefoon opladen (918)
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- geluidsimulator
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- houtafwerking interieur
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Park Assist voor (691)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Premium Audio by Harman Kardon (1033)
- Premium pakket (Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm, Grafisch Head-up Display voor weergave van de ingestelde snelheid van de adaptieve cruise control, verkeersbordenherkenning en navigatie aanwijzingen, Visual Park Assist met Front "Fisheye" view)
- rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sfeerverlichting
- Side Impact Protection System
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volvo Selekt
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
== Wij betalen mee aan uw autovakantie! ==
Stap van 21 mei tot en met 6 juni voordelig in een elektrische of hybride Volvo Selekt occasion en ontvang een laadpas van minimaal € 500,-. Elektrisch rijden was nog nooit zo voordelig!
De brandstofprijzen blijven stijgen. Juist daarom is dit hét moment om slim over te stappen op elektrisch of hybride rijden.
Tijdens deze actie profiteert u bij Vos Autobedrijven tijdelijk van extra voordeel op geselecteerde elektrische en hybride Volvo Selekt occasions én ontvangt u bij aankoop van een elektrische of hybride Volvo occasion een laadpas van € 500,-, € 750,- of € 1.000,-.
Zo rijdt u deze zomer niet alleen comfortabeler, maar ook voordeliger.
Dus kom snel naar onze showroom en stap snel in uw nieuwe Volvo occasion.
Bel voor meer informatie 0418-515172, u kunt dan vragen naar Joeri Fraaije, Armon van den Berg of Rick de Keijzer.
U bent van harte welkom in Zaltbommel!
Wilt u deze auto graag bezichtigen of een proefrit maken? Laat het ons alstublieft vooraf even weten, dan zetten wij deze auto voor u klaar.
Op deze manier voorkomen wij teleurstelling, aangezien een auto soms van locatie kan wisselen of soms al verkocht kan zijn!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































