
Volvo XC60 - 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD R-Design|Panodak|Memory|Sportstoelen|Keyless-Entry|Facelift 12-2
Algemeen
| Prijs | € 37.845 |
| Bouwjaar | December 2021 |
| Kilometerstand | 79.621 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 21 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-591-FX |
| Datum deel 1 | 21-12-2021 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2069 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 42 |
| Introductiejaar | mei 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 250 kW (340 PK)
Vermogen elektromotor(en): 65 kW (88 PK)
Vermogen brandstofmotor: 186 kW (253 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 11 kWh
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
CO₂-uitstoot: 42 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 Maanden BOVAG garantie: Deze auto wordt afgeleverd inclusief 12 maanden volledige BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden garantie, Algehele controle (olie, vloeistoffen en remmen), Tenaamstelling nieuwe auto
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"""
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- R-Design exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Oplaadmogelijkheid
- Tenaamstelling nieuwe auto
"U KUNT BIJ ONS TERECHT VOOR EEN ZAKELIJKE EN PARTICULIERE FINANCIERING."
Zakelijk
Financial lease is een speciaal product voor ondernemers die gemak en zekerheid willen. Vraag gemakkelijk en snel uw financial lease aan door contact met ons op te nemen.
Particulier
U heeft uw ideale auto bij ons gevonden, maar u wilt de aanschafprijs niet in één keer betalen. Denk dan eens aan financieren. Vraag gemakkelijk en snel uw financial lease aan door contact met ons op te nemen.
Voor meer informatie zijn wij bereikbaar op:
Telefoonnummer: 0161 - 227 477
Email: verkoop@autohuisrijen.nl
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















