
Volvo XC60 - 2.0 T8 407 pk AWD Inscription Plus-line
Algemeen
| Prijs | € 28.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 94.026 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KKF-51-J |
| Datum deel 1 | 27-12-2017 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 299 kW (407 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Ice White |
| Gewicht | 2018 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | april 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 70 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,3 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Lengte: 469 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 10 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Nappa Leder Charcoal
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 49 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bovag-garantie: Bovag-garantie, afleveringsbeurt en nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 19"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Business Pack Connect (Apple Carplay/Android Auto, Navigatiesysteem full map + hard disk)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Inscription Plus Line (elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen, stoel ventilatie voor)
- Intellisafe Pro Line (achteruitrij assistent, buitenspiegel(s) automatisch dimmend, cruise control adaptief, dodehoek detectie, file assistent)
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Prijs is inclusief 1 jaar Bovag-garantie, onderhoudsbeurt volgens schema en nieuwe APK. Wij berekenen geen afleveringskosten.
Autobedrijf Sanders is een familiebedrijf dat sinds 1989 gespecialiseerd is in Volvo-occasions, onderhoud en reparaties.
Maandag t/m donderdag zijn wij geopend van 8.00 tot 19.00 uur, op vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 14.00 uur. Wij zijn ook te bereiken via Whatsapp op 040-2300444.
Wilt u het aankoopbedrag of een deel daarvan financieren? Vraag naar de mogelijkheden!
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























