
Volvo XC90 - 2.5 T | 7 PERS | AUTOMAAT | PANORAMADAK | TREKHAAK | MEMORY SEATS | CLIMATE / CRUISE | LED
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 324.555 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 82-HZZ-7 |
| Datum deel 1 | 28-02-2004 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 2068 kg |
| Trekgewicht max | 2268 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | november 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Leeghwaterweg 31c
1951NA Velsen-Noord
0251293655
https://www.autobedrijfverhoefen.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Tellerstand: 201.669 mijlen
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 190 x 174 cm
Wielbasis: 286 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,8 l/100km (1 op 8,5)
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- 2 sleutels
- 5 Deurs
- 7 Persoons.
- antenne
- APK
- Armsteun voor
- bluetooth
- dealer onderhouden
- incl boekjes
- Isofix
- multistuur
- Niveauregeling automatisch
- Radio/ CD-speler
- Youngtimer
= Bijzonderheden =
TELLERSTAND = MILES
Alle technologie in de Volvo XC90 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dankzij de vijfcilinder motor en de handgeschakelde vijfversnellingsbak, is het autorijden snel en comfortabel. Niets geeft meer gevoel van luxe en comfort dan een lederen interieur. Ook dat is hier meegeleverd Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Het interieur baadt in daglicht dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Slim en gemakkelijk, zo'n derde zitrij! Ook 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Dankzij de stuurwielbediening van het audio-installatiesysteem, kunt u veilig het verkeer in de gaten houden. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Volvo XC90 voorzien van parkeersensoren! Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Volvo XC90 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions en kunnen onze auto`s daardoor met garantie tegen een scherpe prijs aanbieden.
Wij berekenen geen afleveringskosten, dus geen verrassingen achteraf.
Overschrijven is mogelijk van Maandag t/m zondag van 10.00 t/m 22:00 bij ons op kantoor
Belt u ons van te voren om teleurstelling te voorkomen , omdat wij vaak onderweg zijn om de juiste Occasions tegen de scherpste prijs in te kopen.
Staat de auto die u zoekt niet in onze voorraad , bel dan.
Wij kunnen elke auto leveren tegen de scherpste prijzen met garantie en service.
Alle inruil is mogelijk, Auto’s , Motoren en scooters kunnen we inruilen voor handels prijzen.
AUTOBEDRIJF VERHOEFEN is gespecialiseerd in de volgende punten:
Inkoop, Verkoop, Reparaties & Poetsen alles omtrent uw auto.
Heeft u vragen of advies nodig, onze verkopers staan u altijd graag te woord!
bekijk onze complete voorraad op
www.autobedrijfverhoefen.nl (met een F)
Openingstijden:
Maandag t/m Zaterdag van 10.00 tot 18.00 zijn onze openingstijden.
Wilt u op zondag een auto bezichtigen dat kan op afspraak.
Financiering ?
Koop nu een auto en betaal later!
1. Uw aanvraag voor een financiering is al mogelijk v.a 1000,-
2. U moet minimaal een jaar contract hebben.
3. U mag niet BKR geregistreerd staan.
7 dagen in de week telefonisch bereikbaar vanaf 10.00 tot 21.00
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































