
Volvo XC90 - 2.5 T - 7 pers. - Automaat - Trekhaak / Stoelverw
Algemeen
| Prijs | € 4.945 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 370.813 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-866-DV |
| Datum deel 1 | 23-01-2004 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 154 kW (209 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2035 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | januari 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2002 - dec. 2003
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 190 x 178 cm
Wielbasis: 286 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 282 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,8 l/100km (1 op 8,5)
Brandstofverbruik in de stad: 16,1 l/100km (1 op 6,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 372 - € 412 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Redenburg Snellerstraat 1 2288GL RIJSWIJK ZH, NL 0704150444 http://www.redenburg.nl rijswijk@redenburg.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Verstelbare stuurkolom
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 17"
- stuur leder
Op zoek naar een betrouwbare occasion? Welkom bij Autobedrijf Redenburg B.V. in Rijswijk!
Met onze wekelijks wisselende voorraad van ruim 150 voertuigen staat jouw droomauto er wellicht al tussen.
Wij zijn inmiddels al ruim 35 jaar het vertrouwde mobiliteitscentrum voor particulieren en bedrijven!
Altijd scherpe, transparante prijzen zonder verborgen afleveringskosten.
Geleverd met een geldige, recente of nieuwe APK.
Financiering (Financial Lease) en inruil direct geregeld.
Bekijk alle foto's en details op onze website of kom gezellig langs. De koffie staat klaar!
Service & Techniek: Technisch onderhoud en APK-keuringen worden professioneel uitgevoerd door onze partner Auto Witte (www.autowitte.nl).
Openingstijden: Ma-Vr: 09:00-18:00 | Za: 10:00-17:00.
Contact: 070-4150444 | rijswijk@redenburg.nl | Snellerstraat 1, 2288 GL Rijswijk.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid zijn druk-, zet- en invoerfouten in deze advertentie voorbehouden. Controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































