
Volvo XC90 - 2.5 T5 Limited Ed.7per CARPLAY LEER TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 7.499 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 315.947 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-NBH-7 |
| Datum deel 1 | 30-07-2010 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 154 kW (209 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2010 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | januari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2010
Referentienummer: 2574
Technische informatie
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 282 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,8 l/100km (1 op 8,5)
Brandstofverbruik in de stad: 16,2 l/100km (1 op 6,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- carplay
- Navigatie full map + hard disk
Exterieur
- achterspoiler
- bagagedek
- mistlampen voor
- zij triplank
Extra
- afneembaar terkhaak
- parkeersensor achter
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- niveauregeling automatisch
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- Side Impact Protection System
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Inruil is eventueel ook mogelijk!!
INTERNET PRIJS ZONDER INRUIL
INRUIL MOG MET HANDELPRIJS
SINGH BROTHERS CARS
0645030707,bij geen gehoorcontact op 0644015281
U kunt dagelijks contact met ons opnemen van 09:00 tot 21:00 uur ook in het weekend
LET OP! WIJ ZIJN ALLEEN OPEN OP AFSPRAAK!!!
Alle prijzen/advertenties zijn onder voorbehoud van druk en/of zet fouten
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Camera Apple/Android ]](https://cdn.autowereld.nl/I762090301/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-camera-apple-android.jpg)



























