
Volvo XC90 - D5 AWD Aut. Grijs kenteken Pano, Navi, Leer, Camera, Pdc, 20"lmv, Trekh
Algemeen
| Prijs | € 32.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 39.870 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 152.946 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VSG-01-R |
| Datum deel 1 | 05-11-2018 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 174 kW (237 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1912 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Cabine: enkel
Gewichten
GVW: 2.630 kg
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
CO₂-uitstoot: 218 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Verweij Lange Schaft 15 3991AP HOUTEN, NL 0306371249 http://www.verweijautos.nl info@verweijautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Stuurwiel verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Derde remlicht
= Bijzonderheden =
grijs kenteken
prijs is exclusief btw
De vormgeving van deze Volvo XC90 D5 AWD Aut. Grijs kenteken is stijlvol maar ingetogen en dat maakt meteen duidelijk dat u van deze auto pure kwaliteit mag verwachten. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder dieselmotor en de automatische transmissie. Ook een fijne dosis klasse is bijgeleverd, met het lederen interieur. Ontspannen rijden in een optimale zithouding: daarvoor zorgen de comfortstoelen. Het glazen panoramadak geeft u een ongekende rijsensatie: wat een licht en zicht! Al is het nog zo fris, koude handen zijn verleden tijd door het verwarmd stuurwiel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook zwarte hemelbekleding en getint glas.
Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Voorzien van keyless start. Dat betekent: met de elektronische sleutel op zak is een druk op de knop genoeg om de auto te starten. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. De uitrusting van deze auto is met navigatiesysteem, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
prijs is exclusief btw of er moet marge vermeld staan
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























