





Algemeen
| Prijs | € 10.000 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 12.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 29-12-2015 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 235 kW (320 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | White |
| Gewicht | 2187 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2015-12
Referentienummer: 9729
Kenteken: SZ-189-R
Technische informatie
Vermogen: 235 kW (320 PK)
Vermogen elektromotor(en): 43 kW (59 PK)
Koppel: 640 Nm
Aandrijving
Actieradius: 43 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.182 kg
Maximaal toegelaten massa: 3.010 kg
Afmetingen (LxBxH): 4950 x 1958 x 1762 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 9 kWh
Accu laadvermogen: 37 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,1 l/100km (1 op 47,6)
CO₂-uitstoot: 49 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- Luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Side Impact Protection System
- spraakbediening
- standkachel
- start/stop systeem
- stoel ventilatie voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















