
Volvo XC90 - T8 AWD Ultra Dark Executive Edition | Bowers&Wilkins | Leder | 22 Inch | Matrix LED | Luch
Algemeen
| Prijs | € 91.900 |
| Prijs excl. BTW | € 76.153 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 990 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJN-88-B |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 184 kW (250 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Platinum Grey |
| Gewicht | 2250 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 3347348
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 495 x 196 x 177 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 24 maanden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2350 kg
Verwachtte leveringsdatum: 22-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 20-05-2026
Stoelbekleding: Leder
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Kunstlederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Sfeerverlichting
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Airco separaat achter
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dimlichten automatisch
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Gelaagde zijruit(en)
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry/start
- Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank
- Knie airbag(s)
- Koplampreiniging
- Kruisend verkeer detectie
- LED dagrijverlichting
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
- Zonnescherm zijruiten
Overige
- Hemelbekleding leder
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 22"
= Bijzonderheden =
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Volvo XC90. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 990 kilometer heeft gereden sinds. Elektrisch rijden: zuinig, goedkoop en schoon. Maar soms net wat beperkt als het gaat om afstand. Daarom heeft deze hybride Volvo XC90 zowel een verbrandingsmotor als een elektromotor. Als dat geen perfecte combi is! Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















