
Volvo XC90 - T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark | Black edition | Luchtvering | 360 camera
Algemeen
| Prijs | € 74.950 |
| Prijs excl. BTW | € 62.012 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2025 |
| Kilometerstand | 18.201 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 02 april 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGP-10-X |
| Datum deel 1 | 02-04-2025 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 335 kW (455 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 717 - Onyx black metallic (zwart metalli |
| Gewicht | 2197 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | november 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Actieradius: 71 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.950 kg
Lengte: 495 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 19 kWh
Accu laadvermogen: 6.4 kW
Accu laadtijd: 3 uur
Interieur
Interieur: CHARCOAL/VINYL5/CHARCOAL (RP00), Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 24 maanden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Volvo Selekt : Volvo Selekt-occasions zijn; jonger dan 60 maanden, hebben minder dan 150.000 km gereden, hebben een volledig gedocumenteerde onderhoudsgeschiedenis, hebben 24 maanden onbeperkte kilometergarantie, beschikken over 24 maanden Volvo Assistance, zijn geïnspecteerd door een erkend Volvo-technicus en zijn gereed gemaakt middels een checklist van meer dan 100 punten.
Dit afleverpakket bevat: Volvo Selekt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 21" 8-Multi Spaaks Black Diamond Cut velgen (1285)
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm (030)
- Extra getint glas achterportieren en bagageruimte (179)
- Onyx Black metallic (717)
- achterruitverwarming
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- glans exterieur delen
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Draadloos telefoon opladen (918)
- Grafisch Head-up Display voor weergave van de ingestelde snelheid van de adaptieve cruise control, verkeersbordenherkenning en navigatie aanwijzingen (117)
- Harman Kardon audiosysteem (1033)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Verwarmbare zittingen buitenste zitplaatsen tweede zitrij (752)
- voorstoelen verwarmd
- 2 stoelen op derde rij
- 4 zone Electronic Climate Control met touchscreen bediening op de tweede zitrij (005)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- geluidsimulator
- Geïntegreerde zittingverhoger in middelste zitplaats tweede zitrij (014)
- hemelbekleding leder
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry/start
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- Zongordijnen achterportieren (170)
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- Visual Park Assist met Front "Fisheye" view (139)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Luchtvering voor en achter met FOUR-C settings (1000)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- Roll Stability Control
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Volvo Selekt
= Bijzonderheden =
== Wij betalen mee aan uw autovakantie! ==
Stap van 21 mei tot en met 6 juni voordelig in een elektrische of hybride Volvo Selekt occasion en ontvang een laadpas van minimaal € 500,-. Elektrisch rijden was nog nooit zo voordelig!
De brandstofprijzen blijven stijgen. Juist daarom is dit hét moment om slim over te stappen op elektrisch of hybride rijden.
Tijdens deze actie profiteert u bij Vos Autobedrijven tijdelijk van extra voordeel op geselecteerde elektrische en hybride Volvo Selekt occasions én ontvangt u bij aankoop van een elektrische of hybride Volvo occasion een laadpas van € 500,-, € 750,- of € 1.000,-.
Zo rijdt u deze zomer niet alleen comfortabeler, maar ook voordeliger.
Dus kom snel naar onze showroom en stap snel in uw nieuwe Volvo occasion.
Bel voor meer informatie 0418-515172, u kunt dan vragen naar Joeri Fraaije, Armon van den Berg of Rick de Keijzer.
U bent van harte welkom in Zaltbommel!
Wilt u deze auto graag bezichtigen of een proefrit maken? Laat het ons alstublieft vooraf even weten, dan zetten wij deze auto voor u klaar.
Op deze manier voorkomen wij teleurstelling, aangezien een auto soms van locatie kan wisselen of soms al verkocht kan zijn!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























