
Xpeng G9 - AWD Performance 94.6 kWh DEMO | Trekhaak | AppleCarplay
Algemeen
| Prijs | € 72.900 |
| Prijs excl. BTW | € 60.336 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 12.890 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 februari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JRX-31-Z |
| Datum deel 1 | 03-02-2026 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,20 sec |
| Motorvermogen | 423 kW (575 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Graphite Grey |
| Gewicht | 2395 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Technische informatie
Koppel: 695 Nm
Aandrijving
Actieradius: 540 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.910 kg
Afmetingen (LxB): 489 x 194 cm
Wielbasis: 300 cm
Accu
Accu: 95 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 525 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 12 minuten
accugarantie: 160000 km
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 20,1 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 346 - € 379 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie; 12 maanden Bovag garantie, Minimaal 6 maanden APK, RDW-Leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: XPENG European Holding B.V. Herikerbergweg 292 1101 CT Amsterdam, NL en.xiaopeng.com klantenservice.nl@xpeng.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 21" velgen, Sport
- Graphite Grey
- achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- sluitbekrachtiging
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- verlichte grille/strip
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- multimedia scherm passagier
- smartphone entry
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- Luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met massagefunctie
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel
- sfeerverlichting
- stoel ventilatie achter
- stoel ventilatie voor
- stuur multifunctioneel en verwarmd
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zelfstandige rijstrookwissel
- zij airbag(s) voor
Overig
- bestuurdersstoel met massage
- hemelbekleding suede
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- passagiersstoel met massage
- Vehicle-to-load
Hoeveel kost een Xpeng G9 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Camera Apple/Android ]](https://cdn.autowereld.nl/I762090301/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-camera-apple-android.jpg)










