Let op! Geld lenen kost geld
Audi A2 - 1.4 - CLIMATE CONTROL - PANORAMADAK - AutoWereld.nl
 

Audi A2 - 1.4 - CLIMATE CONTROL - PANORAMADAK

2002, Benzine, Handgeschakeld, MPV, Zwart
€ 3.494
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 170.862 km

Algemeen

Prijs € 3.494
Bouwjaar 2002
Kilometerstand 170.862 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 12 november 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 58-JV-SH
Datum deel 1 13-09-2002
Topsnelheid 173 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 12,50 sec
Motorvermogen 55 kW (75 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1390 cc
Energielabel -
Carrosserie MPV
Kleur Zwart (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Zwart metallic
Gewicht 870 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 17
Introductiejaar augustus 2000
Meer modelinformatie

Aanbieder

Strik Auto's
Mijlstraat 56a

5281LM Boxtel

0411678467

www.strikautos.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Getint glas
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Climate Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Panoramadak
  • Stuurbekrachtiging
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Spoiler
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2000 - dec. 2005
Modelcode: 8Z

Technische informatie
Koppel: 126 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 173 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.410 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 167 x 155 cm
Wielbasis: 240 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Stof

Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)

Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur

Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar

Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling

Overige
- (kunst)leder stuurw. en versnellingspook
- Exclusive-uitvoering ((kunst)leder stuurw. en versnellingspook, Afst. bed. voor centr. deurvergr., Lichtmetalen velgen 15")

= Bijzonderheden =

In 2025 bij 168565 is de distributieriem vervangen. Nederlandse auto van de 3e eigenaar. Panaromadak kan niet open! Kwaliteit komt nooit tekort in Duits vakmanschap, dat is te zien aan deze Audi A2 met zijn stijlvolle ontwerp en comfortabele interieur. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. Ook is de auto voorzien van: 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank.

De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze Audi helemaal compleet.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Afleveringsmogelijkheden:

Voor aanschaf van een occasion heeft u bij ons 2 mogelijkheden, u kiest voor:

• Pakket Standaard: De scherp geadverteerde prijs inclusief geldige apk, vloeistoffen controle, minimaal 5 liter brandstof. Vrijwaren van uw eventueel in te ruilen voertuig en het ter naam stellen van het aangekochte voertuig. Dit pakket heeft geen meerprijs! Aanvullend op dit pakket is op voertuigen tot 8 jaar en maximaal 150.000 kilometer garantie af te sluiten via onze partner Autotrust. Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden en tarieven.

• Pakket Service: Pakket standaard inclusief servicebeurt. Prijs is variërend vanaf € 495,- tot € 695,- afhankelijk van het voertuig. Aanvullend op dit pakket is op voertuigen tot 8 jaar en maximaal 150.000 kilometer garantie af te sluiten via onze partner Autotrust. Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden en tarieven.

Financiering en lease:
Wij werken samen met diverse lease en financieringsmaatschappijen die tegen scherpe maandbedragen en voorwaarden u aan aanbieding kunnen doen. Informeer via ons naar de mogelijkheden.

Nationale Auto Pas:
Omdat wij zijn aangesloten bij de Nationale Auto Pas worden alle auto’s geleverd met een NAP certificaat. Zo heeft u de garantie dat de kilometerstand juist is.

Openingstijden:
Voor het maken van een afspraak om de auto te bezichtigen, of voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Johan Ouwerkerk via 06-26162417 - 0411-678467 of Nard Strik 06-45088858. Wij zijn van maandag tot vrijdag geopend van 9.00 tot 17.30 en op zaterdag van 10.00 tot 16.00.

Ons bedrijf:
Strik Auto's, opgericht in 1987, is al meer dan 38 jaar een begrip in Nederland biedt zijn auto's aan tegen zeer concurrerende prijzen. Kijk eens op onze website wij hebben altijd 100 occasions voor u op voorraad. Klanten beoordelen ons met een 9+ via klantenvertellen.nl, deze beoordelingen vindt u terug op onze website. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, echter kunnen aan deze advertenties geen rechten worden ontleend.

Hoeveel kost een Audi A2 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Strik Auto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken