
Audi A3 Sportback - 1.0 TFSI |Navi|Cruise Control|Led|
Algemeen
| Prijs | € 13.495 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 180.851 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PL-463-G |
| Datum deel 1 | 27-07-2017 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
4e Industriestraat 43
3133EK Vlaardingen
0103216186
https://rijnmond-automotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag knie bestuurder
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse III
- Apple Carplay
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Front assist
- Handsfree
- Isofix
- Koplampen sproeier
- LED verlichting
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Roetfilter
- Ruitenwisser achter
= Bijzonderheden =
Audi A3 Sportback 1.0 TFSI Automaat uit 2017 in nette zwarte uitvoering. Voorzien van navigatie, cruise control en LED-verlichting. Comfortabele en zuinige hatchback met een prettige rijervaring en moderne uitstraling. Geen schades, nette auto in verzorgde staat. Ideaal voor dagelijks gebruik en langere ritten.
INRUIL IS BIJ ONS ALTIJD MOGELIJK!
Wilt u uw huidige auto inruilen? Stuur ons eenvoudig foto’s en informatie van uw voertuig en ontvang snel een vrijblijvende inruilprijs.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































