
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI Ambition Pro Line S / S-Line Intrieur / Climate control / Cruise control / Navi
Algemeen
| Prijs | € 7.695 |
| Bouwjaar | Januari 2011 |
| Kilometerstand | 154.543 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 33-PFX-6 |
| Datum deel 1 | 07-01-2011 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
De Diamant 6
2872ZZ Schoonhoven
0182382871
www.vakgaragedewit-schoonhoven.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.805 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): 12 maanden Bovag: 12 Maanden Bovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronische remkrachtverdeling
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Bij het ontwerpen van de Audi A3 Sportback stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Het start-stopsysteem schakelt de motor automatisch uit wanneer u stil staat. Dit bespaart brandstof en vermindert de emissies. U wordt in deze auto ook getrakteerd op halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! En deze auto heeft ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Heeft u interesse in deze occasion ? Laat het ons gerust weten.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk, zet en programmeerfouten. Controleer goed wat voor u van belang is ?
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























