
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI Attraction
Algemeen
| Prijs | € 4.699 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 177.434 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-026-KK |
| Datum deel 1 | 03-12-2010 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Rooijakkerstraat 12B
5652BB Eindhoven
06-29785599
https://www.handelsondernemingchrist.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.805 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Bestuurders-informatie-systeem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Start/stop systeem
Overig
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























