
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI Attraction S-TRONIC Automaat
Algemeen
| Prijs | € 6.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 188.152 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJL-05-L |
| Datum deel 1 | 28-09-2010 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1245 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon adaptief
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Bestuurders-informatie-systeem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!Met een auto als deze Audi A3 Sportback komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Er is stoelverwarming aanwezig in deze auto. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Smakelijke subs en knisperend hoog: het high performance audiosysteem geeft elke frequentie een kwaliteitsbehandeling voor akoestisch genieten onderweg. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bestuurders-informatie-systeem en verstelbaar stuur zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A3 Sportback samen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































