
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI S Edition
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | Januari 2013 |
| Kilometerstand | 158.201 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 50-ZSX-9 |
| Datum deel 1 | 29-01-2013 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | augustus 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A3 Sportback 1.2 TFSI S Edition
- Kenteken: 50-ZSX-9
- Merk: Audi
- Model: A3 Sportback
- APK tot: 29-01-2027
- Tellerstand: 158201 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1220 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Getint warmtewerend glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoon voorbereiding
- Bestuurders-informatie-systeem
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Audi A3 Sportback heeft 158201 kilometer gelopen. Het S-Line styling pakket maakt direct duidelijk waar deze Audi voor staat: onversneden sportiviteit en rijdynamiek. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Met cruise control rijdt u rustiger en meer ontspannen, en bovendien zuiniger. Natuurlijk behoren lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bestuurders-informatie-systeem en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en u kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Lijkt deze Audi u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Autobedrijf Koning
Singel 55
9971CH Ulrum
0595-401500
info@autobedrijfkoning.nl
www.autobedrijfkoning.nl
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































