
Audi A3 Sportback - 1.4 e-tron PHEV Ambition Pro Line plus S-Line NAP
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | December 2015 |
| Kilometerstand | 241.155 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HS-875-K |
| Datum deel 1 | 30-12-2015 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Hybride aandrijving: power-split (verbrandingsmotor drijft zowel de wielen aan als laadt de accu op)
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 142 cm
Wielbasis: 264 cm
Accu
Accu: 8 kWh
Accu laden: Type 2, 1-fase, 2.3 kW, compleet vol in 3 uur
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 39 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon adaptief
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- AUX
- Bluetooth
- Oplaadmogelijkheid
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
2015 Audi A3 Sportback e-tron S line – Origineel Nederlands – Speciale kleur!
Deze auto verkeert in nette staat gezien de kilometerstand. De distributieriem is recent vervangen. Daarnaast wordt de auto afgeleverd met een onderhoudsbeurt volgens schema. Ook is de APK recent uitgevoerd.
Belangrijke punten:
Bouwjaar: 2015
Uitvoering: S line
Origineel Nederlands geleverd
Speciale kleur
Nette staat
Distributieriem recent vervangen
Onderhoudsbeurt volgens schema bij aflevering
Recente APK
Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Uw mogelijkheden bij Sako Cars:
- Financiering mogelijk
- Garantiemogelijkheden
- Wij kunnen 24/7 ter plekke uw voertuig tenaamstellen.
- Aan huis levering
- Inruil altijd mogelijk!
- Betaling per pin of contant mogelijk
- Wij zijn op werkdagen geopend vanaf 9:00 tot 19:00 (later tijdstip ook mogelijk op aanvraag)
- Stuur uw inruilverzoek via marktplaats, e-mail of WhatsApp 06-36136522
DISCLAIMER
Alle informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Helaas kunnen wij niet altijd voorkomen dat de informatie afwijkt van de werkelijkheid. Aan de teksten en foto's kunnen geen rechten worden ontleend.
Trefwoorden: Audi, A4, S4, A6, S6, limousine, Stationwagen, 3.2, 4.2, 5.0, V10, RS6, RS4, S-line pakket, Proline, Pro-line, dubbel S-line, sportstoelen, 256 PK Audi A1, S1, A2, A3, S3, RS3, A4, S4, RS4, A5, S5, RS5, A6, S6, RS6, A7, S7, RS7, R8, coupe, sportback, station, variant, 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.5, 3.0, 4.2, 5.0, v6, v8, v10, v12, A1, A3, S3, RS3, A4, S4, RS4, A5, S5, RS5, A6, S6, RS6, A7, S7, RS7, A8, S8, R8, R32, R36, DTM, Pro Line S, Ambition, S-line, S line, HGP Turbo, VAG, Biturbo, ABT, AMG, Brabus, Nismo, GT-R.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































![Volvo XC60 - T6 350pk AWD [Long Range] Plus Dark | SOH 100% | 21'' | Camera |](https://cdn.autowereld.nl/I760869572/240x180/volvo-xc60-t6-350pk-awd-long-range-plus-dark-21-camera-sidebars.jpg)


