
Audi A3 Sportback - 1.4 e-tron PHEV Ambition S-Line Hybride Navigatie NAP Nette Auto Airco/Clima Cruise Contro
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 187.096 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HG-862-Z |
| Datum deel 1 | 04-11-2015 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 142 cm
Wielbasis: 264 cm
Accu
Accu: 8 kWh
Accu laden: Type 2, 1-fase, 2.3 kW, compleet vol in 3 uur
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 39 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- LED koplampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- Isofix
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Goed rijdende, fijne en nette auto die keurig is bijgehouden en onderhouden! Inruil is mogelijk.
Wij zijn geopend van:
Maandag t/m vrijdag van 7:30 t/m 17:00
Zaterdag van 8:00 t/m 13:00
In de avond op afspraak
Zondags gesloten
Voor een afspraak of bezichtiging verzoeken wij u vriendelijk altijd telefonisch contact met ons op te nemen of de occasions van uw keuze nog beschikbaar is.
Wij berekenen geen afleveringskosten.
U bent van harte welkom!
Autobedrijf Achterberg
Trapjesweg 13
6745XE De Klomp
0318-701571 of 06-22265354
www.autobedrijfachterberg.nl
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























