
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Attraction 1e -EIG AUTOMAAT.AIRCO.NAP
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 198.975 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 19-SPB-4 |
| Datum deel 1 | 09-11-2011 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
-
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Carkit
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Nivoregeling
- Parkeersensoren achter
- Ruitenwisser achter
- Tiptronic
- Vermoeidheids assistent
- Verstelbare gordelhoogte
- Voorruitverwarming
KM-stand is 100% orgineel! Inruil is mogelijk bij ons GoGo Auto's is aangesloten bij de stichting Nationale Auto Pas en is een RDW erkend bedrijf met meer dan 10 jaar ervaring.Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen,wij staan u graag te woord! Wij werken 7 dagen per week op afspraak.U kunt ons bereiken op WATSS-APP & TEL:06-18866925
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























