
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Attraction
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 179.300 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-498-JF |
| Datum deel 1 | 15-10-2009 (import) |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1270 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.855 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
Overig
- ruitenwisser achter
- zeer mooie en technisch goed onderhouden automobiel
- zeer nette auto
Autobedrijf Tommie Weber
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 tot 18:00 uur
en zaterdag van 10:00 tot 16:00
schikt uw tijd niet ook op andere tijden is het mogelijk om een auto te bezichtigen bel dan voor een afspraak.
inruil van uw auto mogelijk tegen handelsprijzen.
wij doen ook
• Apk keuringen
• Taxatie
• Banden nieuw en gebruikt
• Kleine en grote beurten
• Demontage van auto's
• In en verkoop auto`s
Voor verder informatie bellen naar 0492541132
Whatsapp ook mogelijk!
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































