
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Attraction Pro Line g-tron Navi Camera NL Auto
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | December 2014 |
| Kilometerstand | 189.002 km |
| Brandstof | CNG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 13 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZDL-72 |
| Datum deel 1 | 29-12-2014 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - dec. 2015
Modelcode: 8V
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Brandstofsoort: Aardgas
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 148 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 294 - € 312 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Hamilton Automobielen Industrieweg 8 5627BS EINDHOVEN, NL 0615081548 http://www.hamiltonautomobielen.nl info@hamiltonautomobielen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Navigatie-pakket (Navigatie full map + hard disk)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeersensor voor en achter)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























