
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Attraction Pro Line| Nwe apk | Apple CarPlay |
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | Juni 2010 |
| Kilometerstand | 232.435 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 08-LTD-5 |
| Datum deel 1 | 28-06-2010 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1270 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Hoofdweg 352B
2908LC Capelle aan den IJssel
0618239593
www.autobedrijfprinsenland.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.855 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
= Bijzonderheden =
Laat u niets wijsmaken, deze Audi A3 Sportback biedt alles wat u van een auto verlangt. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Natuurlijk is deze Audi A3 Sportback voorzien van cruise control. Ook is de Audi uitgerust met: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bestuurders-informatie-systeem.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Wij rekenen wij geen afleverkosten.
De tenaamstelling kunnen wij ter plekke voor u verzorgen. Wij moeten deze kosten helaas door berekenen aan de klant. De kosten voor de tenaamstelling bedragen €20,-
Interesse in deze auto? Dan bent u van harte welkom voor een bezichtiging en eventueel een vrijblijvend proefrit.
Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend, graag van te voren bellen of mailen om teleurstelling te voorkomen.
NATIONALE AUTO PAS
De Nationale Auto Pas garandeert de kilometerstand van deze auto. U ziet dit aan het NAP-logo onder de kilometerstand.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf, bij ons kunt u terecht voor een nette en betrouwbare auto. Inruil van uw auto is bij ons mogelijk, echter wel tegen handels prijzen. Wij kunnen uw huidige auto vrijwaren bij inruil en uw nieuwe auto direct tenaamstellen, u hoeft hier voor niet naar een overschrijfpunt.
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat de geadverteerde opties / accessoires afwijken van de werkelijke opties / accessoires. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Voor vragen mag u altijd bellen of mailen
Neem ook eens een kijkje bij onze andere advertenties
Graag tot ziens bij
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































