
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI CoD S-Line|AUT|ACC|Stoelverwarming|Xenon
Algemeen
| Prijs | € 14.740 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 143.020 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 05-05-2015 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Monsoon grijs metallic |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A3 Sportback 1.4 TFSI CoD S-Line|AUT|ACC|Stoelverwarming|Xenon
Audi A3 Sportback 1.4 TFSI CoD S-Line|AUT|ACC|Stoelverwarming|Xenon
- Merk: Audi
- Model: A3 Sportback
- APK tot: 21-12-2026
- Tellerstand: 143020 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Kleurnaam: Monsoon grijs metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Stof zwart
- Motorinhoud: 1395 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CZE
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1210 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 179 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- Audio-navigatie full map + hard disk
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Mast Auto in Nieuwendijk, Noord Brabant, is een jong & dynamisch autobedrijf.
Met trots bieden wij u deze Audi A3 sportback aan in de schitterende kleur Monsoon grijs metallic!
Deze Audi A3 sportback beschikt over: Metallic-lak, Dynamische stuurbekrachtiging, Stoelverwarming voor, Comfort-airco-automaat 2 zones, Audi Sound-systeem, Navigatiepakket, Privacybeglazing, Achterlichten LED, Xenon koplampen.
Kortom een schitterende Audi A3 sportback in de juiste samenstelling!
Bent u geïnteresseerd in één van onze occasions? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, wij helpen u graag verder!
We zijn via e-mail, WhatsApp en telefonisch te bereiken.
Ook kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Stuur ons foto's van het interieur, het exterieur en de kilometerstand door, dan wij berekenen de inruil waarde van uw auto.
We werken waar mogelijk op afspraak, zo kunnen wij voldoende tijd voor u vrijmaken en u zo goed mogelijk van dienst zijn.
Mast Auto
Ippelseweg 15C
4255HW Nieuwendijk
0183 20 10 75
info@mastauto.nl
www.mastauto.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























