
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI S-Tronic Pano Leder Led Cruis Pdc Navi
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 163.123 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-887-PD |
| Datum deel 1 | 15-10-2015 (import) |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1200 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 206 km/u
GVW: 1.785 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sperdifferentieel
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- aluminium interieur afwerking
- antenne
- APK
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bochtenverlichting
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dagrij-verlichting
- dealer onderhouden
- dimlichten automatisch
- donker getinte ramen
- elektrische ramen achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Extra getint glas
- garantie
- garantie bespreekbaar
- Hard disk
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- incl boekjes
- Isofix
- Kleuren display
- knie airbag(s)
- Led achterlichten
- lederen stuurwiel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Led verlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- lichtmetalen velgen 18 inch
- metaalkleur
- Metallic lak
- MMI navigatie plus met MMI touch
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket (Audio-navigatie full map, Hard disk)
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitenwisser achter
- Sportpakket
- Start-stop-systeem
- stuurbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- USB
- Verkeersbordherkenning
- vermoeidheids herkenning
- voorstoelen verwarmd
- zeer mooie en complete limousine
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
- zij airbag(s) voor
- zwart dak
Wij heten u van harte welkom in onze showroom aan Keizersveld 12 te Venray.
Wij zijn gespecialiseerd in onder andere Audi,Cupra,Seat,Skoda,Volkswagen, altijd minimaal 125 occasions op voorraad, bekijk ook onze andere advertenties.
De voordelen van Autobedrijf van den Boom BV:
-Financiering en leasing behoren ook tot onze mogelijkheden; kijk hiervoor op onze website voor alle opties.
-Wij bieden kosteloos 3 maanden garantie op alle voertuigen tot 8 jaar oud of maximaal 150.000 kilometer.
-Wij kunnen u een passend voorstel doen voor een garantiepakket van 6 of 12 maanden.
-Getoonde prijzen zijn meeneemprijzen op basis van geen inruil.
** Voor vragen zijn wij ook via Whatsapp te bereiken op 0478 745140 **
*De uitvoeringsspecificaties van onze occasions zijn met de grootste zorg vermeld; desondanks kunnen fouten nooit volledig worden uitgesloten. Vertrouw daarom niet uitsluitend op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die voor uw beslissing van belang zijn.*
*Om teleurstelling te voorkomen, adviseren wij u vooraf contact op te nemen over de actuele beschikbaarheid van een auto, aangezien wij niet aan reserveringen doen.*
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























