
Audi A3 Sportback - 1.5 TFSI 150pk CoD Sport Lease Edition | Navigatie | LED | Bluetooth | PDC
Algemeen
| Prijs | € 15.900 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 137.254 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RD-284-X |
| Datum deel 1 | 20-11-2017 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1495 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Floretzilver metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1215 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2020
Modelcode: 8V
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxB): 431 x 179 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 113 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie Okken 6 maanden:
Bij Autobedrijf Okken streven wij naar beste service en kwaliteit.
Daarom leveren wij deze occasion standaard met ons Autobedrijf Okken Huisgarantie pakket.
Dit bestaat uit:
- 6 maanden Autobedrijf Okken Huisgarantie (20.000 Kilometer)
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Gepoetst van binnen en buiten
- Vrijwaren inruil auto
- Tenaamstelling auto
Ben u geïnteresseerd in deze occasion, of heeft u vragen. Neem dan contact met ons op via.
Email: Verkoop@autobedrijfokken.nl
TEL: 0592-261225 ( Keuze 2 )
Whatsapp: 06-30800675
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Jelte Koster
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Blanke sierlijsten (4ZB)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED-koplampen (PX2)
- lichtmetalen velgen 17"
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiepakket (PNU)
- Audi Connect diensten (IT3)
- connected services
Interieur & Comfort
- Automatische snelheidsregeling (8T2)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NT)
- Aluminium optiek in het interieur (QJ1)
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Parkeerhulp achter (7X1)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Sportonderstel (2UC)
- start/stop systeem
- Wettelijke garantie
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































