
Audi A3 Sportback - 1.5 TFSI 3x S-line Pano/Leder/Clima
Algemeen
| Prijs | € 13.250 |
| Bouwjaar | Juli 2017 |
| Kilometerstand | 215.768 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PH-835-V |
| Datum deel 1 | 21-07-2017 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1215 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.800 kg
Wielbasis: 264 cm
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED koplampen
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
IN OPDRACHT VAN KLANT
voor een Afspraak graag van te voren bellen
Wij bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Neem gerust contact met ons op via telefoon of WhatsApp voor een vrijblijvend inruilverzoek.
Berichten met de vraag Is de auto nog beschikbaar? beantwoorden wij niet. Zolang de advertentie online staat, is de auto beschikbaar.
Vanwege de drukte kunnen wij niet altijd berichten beantwoorden. Wij adviseren daarom om telefonisch contact met ons op te nemen. Houd er rekening mee dat wij regelmatig onderweg zijn bel daarom altijd vooraf om een afspraak te maken en de beschikbaarheid van de auto te controleren.
Wij bieden tevens exportdiensten op locatie. Informeer naar de mogelijkheden.
Aan onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend. Garantiepakketten zijn in overleg mogelijk.
Interesse in één van onze occasions? U bent van harte welkom in onze showroom.
bij geen gehoor whatsapp : 06-87433256
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























