
Audi A3 Sportback - 1.5 TFSI CoD S-Line Leder Navi Cruise Climate Pdc
Algemeen
| Prijs | € 16.440 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 117.337 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TR-114-Z |
| Datum deel 1 | 02-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1205 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2017 - sep. 2018
Referentienummer: 6284
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- WiFi
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- lichtmetalen velgen 18"
- S Line exterieur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- Luxe lederen bekleding
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- isofix
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Zeer nette Audi A3 1.5 TFSI CoD met S-Line Pakket, 18 inch Audi velgen, lederen Sportstoelen in hoogte verstelbaar met verwarming, Led verlichting, Sportstuur met bediening, Bluetooth, Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, Boordcomputer, Bekerhouders, Usb/aux/12 Volt aansluiting, Elektrische ramen voor en achter, Isofix, Regensensor, Automatische Airconditioning, Parkeersensoren, Cruise Control en Navigatie !!
Onderhoudsboekjes: aanwezig, ingevuld en gestempeld
Nationale autopas of internationale Car-pass
Heeft u na het zien van deze advertentie interesse gekregen in de auto?
Kom dan gerust eens langs!
Mobiel: 06-54990547
Onze openingstijden:
Maandag: 08.00 - 17.00
Dinsdag: 08.00 - 17.00
Woensdag: 08.00 - 17.00
Donderdag: 08.00 - 17.00
Vrijdag: 08.00 - 17.00
Zaterdag 08.00 - 16.00
Zondag Gesloten
LET OP!
Onze advertentie zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat er meer of minder opties aanwezig zijn dan gemeld. Ons advies: controleer tijdens de proefrit goed of alle opties aanwezig zijn. Echter kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Neem een kijkje op onze website: www.marktauto.com voor als uw gewenste auto er niet bij staat.
Door onze vakkundige monteurs worden alle auto's gecontroleerd in onze werkplaats!
Alle inruil mogelijk
Tot 24 maanden garantie mogelijk
Financiering mogelijk
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo goed mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Marktauto
Curieweg 1
2408 BZ
Alphen aan den Rijn
0172 751302
0654990547
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)



















![Toyota Aygo - 1.0 VVT-i x-pure [ 1e eig, Camera, Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762401540/240x180/toyota-aygo-1-0-vvt-i-x-pure-1e-eig-camera-airco.jpg)












































