
Audi A3 Sportback - 1.5 TFSI Sport S Line Edition | Trekhaak | Half leder | Full LED | Navigatie | Bluetooth |
Algemeen
| Prijs | € 14.700 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 171.161 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RL-156-N |
| Datum deel 1 | 22-01-2018 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1495 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Gewicht | 1205 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2020
Modelcode: 8V
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.790 kg
Afmetingen (LxB): 431 x 179 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart / rotsgrijs st, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: tenaamstelling op locatie: vrijwaren inruil auto; technische inspectie auto; van binnen en buiten gereinigd.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED-koplampen (PX2)
- lichtmetalen velgen 18"
- S line exterieur (PQD)
- Blanke sierlijsten (4ZB)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling, blank aluminium (3S1)
- Daytonagrijs Pareleffect (6Y6Y)
- dimlichten automatisch
- Licht- en regensensor (PU8)
- S line dakspoiler (5J2)
Infotainment
- Navigatiepakket (PNU)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi sound system (9VD)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische snelheidsregeling (8T2)
- Comfortairconditioning (9AK)
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NT)
- Aluminium optiek in het interieur (QJ1)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeerhulp achter (7X1)
- passagiersairbag
- Wegrijassistent (UH2)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Onderhoudshistorie
- Sportonderstel (2UC)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Deze Audi A3 staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. Grijze muizen zijn er al genoeg. Daarom heeft deze auto een lekker pittige S-Line styling. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het full map navigatiesysteem. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Harder, zachter, aan, uit, volgende track, nieuwe zender... alle audiofuncties zijn regelbaar via de audiobediening op het stuur. Ook is de Audi uitgerust met: parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A3 samen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























