
Audi A3 Sportback - 1.6 FSI Ambition Clima Cruise Leder
Algemeen
| Prijs | € 3.744 |
| Bouwjaar | Augustus 2005 |
| Kilometerstand | 186.528 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-RR-PK |
| Datum deel 1 | 06-08-2005 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 161 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
= Bijzonderheden =
Hierbij te koop aangeboden een Audi A3 Sportback 1.6 FSI (benzine) verkregen per inruil.
De huidige kilometerstand is 186.528 km (aantoonbaar)!
De onderhoudshistorie/documentatie en reservesleutel zijn aanwezig.
De auto rijdt en schakelt goed. Zowel het interieur als exterieur van de auto zien er goed uit.
Enkele opties: Climate Control, Cruise Control, Elektrische ramen, Lederen bekleding, Keyless, Lichtmetalen velgen, Multifunctioneel stuurwiel, Sportstoelen, etc.
Vervaldatum APK is 03-2027
Bent u opzoek naar een nette en betrouwbare auto waar u nog vele jaren met plezier in kunt rijden? Dan is dit uw kans!
Prijs: €3744 (inruil van uw huidige auto is mogelijk).
Wij hanteren GEEN afleverkosten!
Met vriendelijke groeten,
AutoPlanner NL
De beste planner voor uw occasion
AutoPlanner NL is een merkonafhankelijk autobedrijf in Ter Aar en richt zich op het verkopen van betrouwbare occasions tegen scherpe prijzen.
Bij al onze auto's zijn keuringen door derden toegestaan.
Adres:
Goudsmid 39
2461 LZ Ter Aar
(Amsterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Den Haag - Ter Aar = 35 KM)
(Rotterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Utrecht - Ter Aar = 50 KM)
Contactgegevens:
Telefoonnummer: 0172-255475
Mobiel / whatsapp: 0681787861
Email: info@autoplannernederland.nl
Website: https://autoplannernederland.nl/
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09.00 - 18.00 uur.
Zaterdag van 09.30 - 16.00 uur.
Zondag op afspraak geopend.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























